KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14246014
nr 1424 6014
Akvarell
Lilija Marcenkiene, "Sprätt". Signerad. Akvarell, bildmått: ca 21x30cm, yttermått inklusive ram: 24x32 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:48:18
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)